Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Cyklistika > Cyklistické příslušenství > Pračky řetězu, mazadla >

Čistící ubrousky Muc-Off Dirty Work Wipes - 15 ks

Čistící ubrousky Muc-Off Dirty Work Wipes - 15 ks

Cena:

140 Kč

Koupit za 140 Kč
Dostupnost:
Info v obchodě

Popis produktu Čistící ubrousky Muc-Off Dirty Work Wipes - 15 ks: vhodné k čištění na cestách odstraňují tuhé tuky, mazivo, olej a další obtížněodstranitelnou špínu z rukou, nářadí a kovových částí obsahují lanolin jako prevenci vysoušení a praskánípokožky po jejich užití již není třeba ruce a další části tělaoplachovat vodou užita pokroková novinka “Ultimate Scrubbing Texture““ dodáváno v baleních 40 a 15 ksDoposud se při práci ušpiníte?Tak právě tyto ubrousky jsou právě pro Vás. Odstraňují silné tuky, mazadla, oleje a jinou obtížně odstranitelnou špínu z rukou, ale jsou dokonce natolik pevné, aby jste je úspěšně použili na čištění nářadí či dokonce kovových částí!Muc.Off Dirty Work Wipes představují naši pokrokovou novinku “Ultimate Scrubbing Texture“ – což jsoudrobné částečky umožňující uvolnit a odstranit i tu nejvíce zažranou špínu. Navíc jsou ubrousky napuštěnylanolinem, který napomáhá udržovat kůži v dobrém stavu tím, že ji zvlhčuje a předchází jejímu vysoušení apopraskání. Po ubrousků už se tak nemusíte zabývat následným mytím rukou ... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Čistící ubrousky Muc-Off Dirty Work Wipes - 15 ks - popis

nahoru

vhodné k čištění na cestách odstraňují tuhé tuky, mazivo, olej a další obtížněodstranitelnou špínu z rukou, nářadí a kovových částí obsahují lanolin jako prevenci vysoušení a praskánípokožky po jejich užití již není třeba ruce a další části tělaoplachovat vodou užita pokroková novinka “Ultimate Scrubbing Texture““ dodáváno v baleních 40 a 15 ksDoposud se při práci ušpiníte?Tak právě tyto ubrousky jsou právě pro Vás. Odstraňují silné tuky, mazadla, oleje a jinou obtížně odstranitelnou špínu z rukou, ale jsou dokonce natolik pevné, aby jste je úspěšně použili na čištění nářadí či dokonce kovových částí!Muc.Off Dirty Work Wipes představují naši pokrokovou novinku “Ultimate Scrubbing Texture“ – což jsoudrobné částečky umožňující uvolnit a odstranit i tu nejvíce zažranou špínu. Navíc jsou ubrousky napuštěnylanolinem, který napomáhá udržovat kůži v dobrém stavu tím, že ji zvlhčuje a předchází jejímu vysoušení apopraskání. Po ubrousků už se tak nemusíte zabývat následným mytím rukou nebo jiné části těla.Muc Off Dirty Work Wipes jsou ideálním řešením při veškerých aktivitách v přírodě nebo kdekoliv bez možnosti dostat se k vodě, například při poruše vozidla, nebo výměně defektu..

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Čistící ubrousky Muc-Off Dirty Work Wipes - 15 ks užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Cyklistické košíky nebo Cyklistické přilby, Cyklistické boty, Cyklobrašny.

Nejlevnější Čistící ubrousky Muc-Off Dirty Work Wipes - 15 ks akční ceny - Levné Čistící ubrousky Muc-Off Dirty Work Wipes - 15 ks

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Čistící ubrousky Muc-Off Dirty Work Wipes - 15 ks stojí 140 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Čistící ubrousky Muc-Off Dirty Work Wipes - 15 ks najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Pračky řetězu, mazadla.

Čistící ubrousky Muc-Off Dirty Work Wipes - 15 ks najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz