Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Cyklistika > Cyklistické příslušenství > Pračky řetězu, mazadla >

Leštidlo na kolo Muc-Off Silikon Shine 500ml

Leštidlo na kolo Muc-Off Silikon Shine 500ml

Cena:

345 Kč

Koupit za 345 Kč
Dostupnost:
Info v obchodě

Popis produktu Leštidlo na kolo Muc-Off Silikon Shine 500ml: Silicon Shine vodu pouze neodpuzuje, ale kompletně ji vysušuje zanechávajíc poté ochranou nelepivou a ULTRA LESKLOU vrstvu, která prodlužuje životnost kola a to díky jejímu preventivnímu působení vůčivšude přítomným rádo ulpívajícím nečistotám. Díky ošetření povrchů pomocí Silikon Shine již nebude údržba v budoucnu tak složitá a dokonce i zůstanou v období mezi jednotlivým mytím čistší. bedna s nářadím v plechovce! Vše v jednom – restaurátor, lehce mastný konzervant & ochrana obnovuje barvy a sytost všem dílům zanechává blyštivý povrch na kovech, gumě a plastech bezbarvý, bez zápachu a nezanechává skvrny snadná aplikace-zanechává suchý a dlouhodobý lesk ideální pro použití na MTB kola – chrání před nabalováním bláta! > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Leštidlo na kolo Muc-Off Silikon Shine 500ml - popis

nahoru

Silicon Shine vodu pouze neodpuzuje, ale kompletně ji vysušuje zanechávajíc poté ochranou nelepivou a ULTRA LESKLOU vrstvu, která prodlužuje životnost kola a to díky jejímu preventivnímu působení vůčivšude přítomným rádo ulpívajícím nečistotám. Díky ošetření povrchů pomocí Silikon Shine již nebude údržba v budoucnu tak složitá a dokonce i zůstanou v období mezi jednotlivým mytím čistší. bedna s nářadím v plechovce! Vše v jednom – restaurátor, lehce mastný konzervant & ochrana obnovuje barvy a sytost všem dílům zanechává blyštivý povrch na kovech, gumě a plastech bezbarvý, bez zápachu a nezanechává skvrny snadná aplikace-zanechává suchý a dlouhodobý lesk ideální pro použití na MTB kola – chrání před nabalováním bláta!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Leštidlo na kolo Muc-Off Silikon Shine 500ml užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Cyklistické košíky nebo Cyklistické přilby, Cyklistické boty, Cyklobrašny.

Nejlevnější Leštidlo na kolo Muc-Off Silikon Shine 500ml akční ceny - Levné Leštidlo na kolo Muc-Off Silikon Shine 500ml

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Leštidlo na kolo Muc-Off Silikon Shine 500ml stojí 345 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Leštidlo na kolo Muc-Off Silikon Shine 500ml najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Pračky řetězu, mazadla.

Leštidlo na kolo Muc-Off Silikon Shine 500ml najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz